mobile-logo
back

Etiķetes rūpniecības precēm

Etiķetes rūpniecības precēm
Īpaši noturīgas uzlīmes

AS „Liepājas Papīrs” ražo dažādu formu, izmēru un krāsu etiķetes, kas īpaši piemērotas izmantošanai ķīmijas un rūpniecības nozarēs

Veikt pasūtījumu
* Obligāti aizpildāmie lauki
Mēs piedāvājam risinājumus un kvalitātes garantiju
Etiķetes rūpniecības precēm specifikācija

Rūpniecības nozarē produktu iepakojumam aktuāla ir praktiskā funkcija. Etiķete var būt izturīga un ilglaicīga vai tieši otrādi – viegli noņemama. Etiķetēm uz ķīmijas un rūpniecības produktiem ir jāiztur apkārtējo apstākļu ietekme, tajā pašā laikā jānodrošina noturība, skaidrs attēls, kā arī ir jāsaglabā dekoratīvs izskats. Bieži vien uz etiķetes atspoguļo svarīgu informāciju par produktu.

Produktu iepakojumam un etiķetei jāatbilst apkārtējo apstākļu prasībām - auksts, silts, mitrs, taukains, nelīdzens. Etiķetes rūpniecības nozarē ir pakļautas skarbiem apkārtējiem apstākļiem un sastopas ar augstām prasībām. Produkti tiek marķēti ārpus telpām, ir jāņem vērā saules staru ietekme, oksidācija, kā arī iepakojumos tiek uzglabātas iedarbīgas ķīmiskas vielas.

Personalizētas etiķetes

Lai varētu īstenot klienta ideju reālā uzlīmē, mēs piedāvājam plašu materiālu, līmes un apdrukas variantu klāstu. Populārākie materiāli ir glancēts vai matēts papīrs, termopapīrs, balta vai caurspīdīga plēve. Ir pieejami arī daudz un dažādi specializēti papīri un plēves, ar jau materiālā iestrādātu reljefu, ar jau iekrāsotu materiālu, īpašu noturību pret mitrumu, aukstumu vai plīšanu, ar īpašu caurspīdīgumu vai vienkārši spīdīgi materiāli. Izsakiet savas vēlmes mūsu pārdošanas speciālistiem un viņi piemeklēs Jums vispiemērotāko materiālu.

Arī līmes ir iespējams izvēlēties dažādas - gan īpaši noturīgās, gan mitrumizturīgās, gan lielu aukstumu noturošās, kā arī atlīpošās līmes, ja nu ir nepieciešams uzlīmes viegli dabūt nost no gala produkta. Arī par savu līmes preferenci noteikti informējiet mūsu pārdošanas komandu. Sīkāk par apdrukas variantiem informāciju meklējat sadaļā ‘Pakalpojumi’. 

Klientu Serviss

Saviem klientiem piedāvājam pilnu servisa ciklu no idejas līdz piegādei. Servisa cikls sevī ietver gan klienta idejas uzklausīšanu un apstrādi, gan dizaina izkārtojuma izstrādi, etiķešu pirmsapstrādi, ražošanas procesu, etiķešu pēcapstrādi un produkcijas piegādi klientam.

Kvalitātes kontrole

Lai nodrošinātu pastāvīgu pakalpojumu sniegšanas kvalitātes līmeni, uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001 prasībām. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ievēro tādus kvalitātes vadības pamatprincipus kā uz klientu orientēts uzņēmums, sistēmiska pieeja vadības jautājumiem, savstarpēji izdevīgas attiecības ar piegādātājiem u.c.

Kāda ir darbu sagatavošana vēlamo etiķešu drukai?
Tehniskās prasības un rekomendācijas lejupielādei
Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki