mobile-logo
back

Etiķetes kosmētikai un sadzīves ķīmijai

Etiķetes kosmētikai un sadzīves ķīmijai
Skaists noformējums ir puse no uzvaras

AS „Liepājas Papīrs” piedāvā dažādu formu, izmēru un krāsu etiķetes sadzīves un personīgās higiēnas produktiem

Veikt pasūtījumu
* Obligāti aizpildāmie lauki
Mēs piedāvājam risinājumus un kvalitātes garantiju
Etiķetes kosmētikai un sadzīves ķīmijai specifikācija

Plašais pašlīmējošo materiālu un līmju klāsts ļauj mums piedāvāt daudzveidīgus risinājumus dažādu formu un veidu iepakojumiem: stikls, cieta un mīksta plastmasa, papīrs un kartons, elastīgi materiāli, metāls. Šīs jomas produkti bieži vien tiek ilglaicīgi izmantoti mitrā, slapjā un taukainā vidē, kā arī tiem var būt ķīmiskas saturs. Ir pieejami dažādi risinājumi – elastīgi materiāli, materiāli, kas pilda atvērt-aizvērt funkciju (mitrās salvetes), materiāli ar maiga pieskāriena izjūtas efektu, ļoti plāns materiāls ar neredzamas etiķetes efektu piešķirs iepakojumam viegluma sajūtu. Ja ir nepieciešama etiķete iepakojumam, kas tiek regulāri saspiests (šampūna pudele), ir iespēja izmantot plastisku materiālu, kas nodrošina, ka etiķete saglabā nemainīgu izskatu un stingri turas uz iepakojuma.

Personalizētas etiķetes

Lai varētu īstenot klienta ideju reālā uzlīmē, mēs piedāvājam plašu materiālu, līmes un apdrukas variantu klāstu. Populārākie materiāli ir glancēts vai matēts papīrs, termopapīrs, balta vai caurspīdīga plēve. Ir pieejami arī daudz un dažādi specializēti papīri un plēves, ar jau materiālā iestrādātu reljefu, ar jau iekrāsotu materiālu, īpašu noturību pret mitrumu, aukstumu vai plīšanu, ar īpašu caurspīdīgumu vai vienkārši spīdīgi materiāli. Izsakiet savas vēlmes mūsu pārdošanas speciālistiem un viņi piemeklēs Jums vispiemērotāko materiālu.

Arī līmes ir iespējams izvēlēties dažādas - gan īpaši noturīgās, gan mitrumizturīgās, gan lielu aukstumu noturošās, kā arī atlīpošās līmes, ja nu ir nepieciešams uzlīmes viegli dabūt nost no gala produkta. Arī par savu līmes preferenci noteikti informējiet mūsu pārdošanas komandu. Sīkāk par apdrukas variantiem informāciju meklējat sadaļā ‘Pakalpojumi’. 

Klientu Serviss

Saviem klientiem piedāvājam pilnu servisa ciklu no idejas līdz piegādei. Servisa cikls sevī ietver gan klienta idejas uzklausīšanu un apstrādi, gan dizaina izkārtojuma izstrādi, etiķešu pirmsapstrādi, ražošanas procesu, etiķešu pēcapstrādi un produkcijas piegādi klientam.

Kvalitātes kontrole

Lai nodrošinātu pastāvīgu pakalpojumu sniegšanas kvalitātes līmeni, uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001 prasībām. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ievēro tādus kvalitātes vadības pamatprincipus kā uz klientu orientēts uzņēmums, sistēmiska pieeja vadības jautājumiem, savstarpēji izdevīgas attiecības ar piegādātājiem u.c.

Kāda ir darbu sagatavošana vēlamo etiķešu drukai?
Tehniskās prasības un rekomendācijas lejupielādei
Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki