mobile-logo
back

Etiķetes farmācijai

Etiķetes farmācijai
Mēs pieņemam izaicinājumus

AS „Liepājas Papīrs” ražo dažādu formu, izmēru un krāsu etiķetes, pielāgotas speciāli farmācijas un veselības aprūpes jomām

Veikt pasūtījumu
* Obligāti aizpildāmie lauki
Mēs piedāvājam risinājumus un kvalitātes garantiju
Etiķetes farmācijai specifikācija

Lai aizsargātu patērētājus, farmācijas etiķetēm un iepakojuma materiāliem ir jāatbilst stingriem drošības noteikumiem. Vienlaicīgi jārod risinājumi daudzveidīgu iepakojumu materiālu apdrukai. Būtiski ir nodrošināt farmācijas produktus pret viltojumiem.

Plašais pašlīmējošo materiālu un līmju kombināciju klāsts, sniedz mums iespēju piedāvāt risinājumus daudzveidīgu iepakojumu materiālu marķēšanai – stikls, kartons, cieta un mīksta plastmasa, elastīgi iepakojumu materiāli, metāls. Materiālu virsma var būt ar sarežģītu izliekumu, maza izmēra, šaura diametra objekti kā ampulas un mēģenes, asins un plazmas maisiņi.

Personalizētas etiķetes

Lai varētu īstenot klienta ideju reālā uzlīmē, mēs piedāvājam plašu materiālu, līmes un apdrukas variantu klāstu. Populārākie materiāli ir glancēts vai matēts papīrs, termopapīrs, balta vai caurspīdīga plēve. Ir pieejami arī daudz un dažādi specializēti papīri un plēves, ar jau materiālā iestrādātu reljefu, ar jau iekrāsotu materiālu, īpašu noturību pret mitrumu, aukstumu vai plīšanu, ar īpašu caurspīdīgumu vai vienkārši spīdīgi materiāli. Izsakiet savas vēlmes mūsu pārdošanas speciālistiem un viņi piemeklēs Jums vispiemērotāko materiālu.

Arī līmes ir iespējams izvēlēties dažādas - gan īpaši noturīgās, gan mitrumizturīgās, gan lielu aukstumu noturošās, kā arī atlīpošās līmes, ja nu ir nepieciešams uzlīmes viegli dabūt nost no gala produkta. Arī par savu līmes preferenci noteikti informējiet mūsu pārdošanas komandu. Sīkāk par apdrukas variantiem informāciju meklējat sadaļā ‘Pakalpojumi’. 

Klientu Serviss

Saviem klientiem piedāvājam pilnu servisa ciklu no idejas līdz piegādei. Servisa cikls sevī ietver gan klienta idejas uzklausīšanu un apstrādi, gan dizaina izkārtojuma izstrādi, etiķešu pirmsapstrādi, ražošanas procesu, etiķešu pēcapstrādi un produkcijas piegādi klientam.

Kvalitātes kontrole

Lai nodrošinātu pastāvīgu pakalpojumu sniegšanas kvalitātes līmeni, uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001 prasībām. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ievēro tādus kvalitātes vadības pamatprincipus kā uz klientu orientēts uzņēmums, sistēmiska pieeja vadības jautājumiem, savstarpēji izdevīgas attiecības ar piegādātājiem u.c.

Kāda ir darbu sagatavošana vēlamo etiķešu drukai?
Tehniskās prasības un rekomendācijas lejupielādei
Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki