mobile-logo
back

Etiķetes dzērieniem

Etiķetes dzērieniem
Padari savu produktu atšķirīgu!

AS „Liepājas Papīrs” piedāvā dažādu formu, izmēru un krāsu etiķetes alkoholiskajiem un bezalkoholiskajiem dzērieniem

Veikt pasūtījumu
* Obligāti aizpildāmie lauki
Mēs piedāvājam risinājumus un kvalitātes garantiju
Etiķetes dzērieniem specifikācija

Lai dzērienu ražotāji sasniegtu savu patērētāju, etiķetēs tiek izmantotas spilgtas krāsas, interesanti apdares paņēmieni. Iespējams piešķirt neredzamas etiķetes izskatu, kas produktam vizuāli ļauj saplūst ar iepakojumu.

Etiķetēm uz dzērienu iepakojumiem ir jāpielāgojas apkārtējo apstākļu prasībām. Būtiska ir spēja izturēt temperatūras svārstības, mitrumu un kondensātu. Katrai klienta prasībai ir rezultāts - viegli nomazgājamas etiķetes (pudeļu marķēšanai, kas paredzētas atkārtotai izmantošanai) vai ļoti stipras noturības etiķetes, piemēram, ja dzēriena pudeles paredzētas atdzesēt ledus spainītī.

Personalizētas etiķetes

Lai varētu īstenot klienta ideju reālā uzlīmē, mēs piedāvājam plašu materiālu, līmes un apdrukas variantu klāstu. Populārākie materiāli ir glancēts vai matēts papīrs, termopapīrs, balta vai caurspīdīga plēve. Ir pieejami arī daudz un dažādi specializēti papīri un plēves, ar jau materiālā iestrādātu reljefu, ar jau iekrāsotu materiālu, īpašu noturību pret mitrumu, aukstumu vai plīšanu, ar īpašu caurspīdīgumu vai vienkārši spīdīgi materiāli. Izsakiet savas vēlmes mūsu pārdošanas speciālistiem un viņi piemeklēs Jums vispiemērotāko materiālu.

Arī līmes ir iespējams izvēlēties dažādas - gan īpaši noturīgās, gan mitrumizturīgās, gan lielu aukstumu noturošās, kā arī atlīpošās līmes, ja nu ir nepieciešams uzlīmes viegli dabūt nost no gala produkta. Arī par savu līmes preferenci noteikti informējiet mūsu pārdošanas komandu. Sīkāk par apdrukas variantiem informāciju meklējat sadaļā ‘Pakalpojumi’. 

Klientu Serviss

Saviem klientiem piedāvājam pilnu servisa ciklu no idejas līdz piegādei. Servisa cikls sevī ietver gan klienta idejas uzklausīšanu un apstrādi, gan dizaina izkārtojuma izstrādi, etiķešu pirmsapstrādi, ražošanas procesu, etiķešu pēcapstrādi un produkcijas piegādi klientam.

Kvalitātes kontrole

Lai nodrošinātu pastāvīgu pakalpojumu sniegšanas kvalitātes līmeni, uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001 prasībām. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ievēro tādus kvalitātes vadības pamatprincipus kā uz klientu orientēts uzņēmums, sistēmiska pieeja vadības jautājumiem, savstarpēji izdevīgas attiecības ar piegādātājiem u.c.

Kāda ir darbu sagatavošana vēlamo etiķešu drukai?
Tehniskās prasības un rekomendācijas lejupielādei
Saņemt piedāvājumu
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1000 etiķetes!
* Obligāti aizpildāmie lauki